Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Anasayfa Kızlık Zarı Dikimi Ankara
» İrfan Tarhan

HEMEN RANDEVU AL

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kızlık zarının (kızlık zarı ankara) anatomik olarak farklı çeşitleri vardır. Bunlardan bazıları anüler, septalı, kribriformis ve imperfore tipinde olup vajen girişinden 1-1.5 cm içeride yer alır. Bilinen bir fonksiyonu yoktur. İlk cinsel ilişkide (ilk gece, gerdek gecesi, zifaf gecesi) %80–85 kanama olur ve on dakika ile birkaç saat içinde kanama durur. İlişkiye hazır olmak ve arzulamak vajinal salgıyı arttırdığı için ilişki ağrısız olur. Kızlık zarı (kızlık  zarı ankara) önceden perfore olmuşsa zamanı ve penis ya da elle perfore olup olmadığı belli olmaz.

Kızlık Zarı Tamiri (kızlık zarı ankara)

kızlık zarı ankara

Kızlık zarı dikimi sosyal, kültürel, dinsel sebeblerden dolayı ilişkiden hemen sonra veya daha ileri bir tarihte yapılabilir.
Kızlık zarı dikimi sonrası ilk ilişkide kanama olur. İşlem çoğunlukla yarım saat içinde tamamlanır. Ertesi gün istirahat gerekli değildir.
Dikim öncesi jinekolojik muayne yapılarak hastanın kızlık zarının fiziksel durumu ve hastanın beklentisine göre ne yapılacağına karar verilir. Eğer gerekli olursa kızlık zarı dikimi ile birlikte daraltma da yapılır.
Doğuştan kızlık zarı olmayan ya da esnek olan (ilişkide kanamayan) durumlarda da kızlık zarı dikimi yapılarak doğal yırtılmaya çok benzeyen yırtılma sağlanır.

Kızlık Zarı Dikimi Sonrası İyileşme

Dikim sonrası birkaç saat istirahat yeterli olur. Ertesi gün işe dönebilirsiniz. Dikim sonrası ilk 48-72 saat çok az kanama olabilir.  Geçici olanlarda ilşkiye kadar kalıcı olanlarda ise en az 6 hafta ata binmek, çok ciddi egsersiz gibi kuvvet gerektirici aktivitelerde bulunmamak gerekir.

Yeni Kızlık Zarı Orjinali Gibi Olabilir mi?

Kanaması orjinal gibi olur. Kendisi yapılan tekniğe göre orjinal gibi olabilir veya olmayabilir. Hem partneriniz hem de siz ilişkide ilk defa oluyormuş gibi hissedersiniz. Kızlık zarı dikimi sonrası ilk ilişkide  kanama olur ve ilişki sırasında kızlık zarı dikimi yapıldığı anlaşılmaz.

Kızlık Zarı Ankara Nerede Yapılır

Kızlık zarı Ankara da Mithatpaşa Cad. No: 71/7 Kızılay adresimizde yapılmaktadır.

İlk ilişkide ağrı olmasının nedenleri

İlk ilişkide aşırı ruhsal gerginlik
Korku gerginlik yaratır.Sinirsel gerginlik kaslarda gerilmeye yol açar.Vajina kaslarında kasılır, penisin vajene girmesi zorlaşır, ilişki bir mücadeleye döner. Zorladıkça kasılma artar ve ağrı oluşur.

İlk ilişkide sıyrık ve zedelenmeler

İlk ilişkideki zorlamalar vajen girişinde sıyrıklara neden olabilir.Sonraki ilişkilerde bu zedelenmeler ağrıya neden olur.Kasların zorlanması kas yırtıklarına neden olabilir.İdrar yapılan yer vajinaya yakın olduğundan yanlışlıkla buraya yapılan zorlu sürtünmeler idrar yaparken ağrılara neden olabilir

Kızlık Zarı Ankara Fiyatları 2018

Ankara’da kızlık zarı fiyatları klinikten kliniğe ve doktordan doktora değişmekle birlikte gebelik haftasına göre de şekillenmektedir. 2018 kızlık zarı fiyatını öğrenmek için, kliniğimizi 0312 430 55 25 bu numaradan arayabilirsiniz.

!-- mobilMenu-orta -->
irfan tarhan facebook