Turkish Arabic English German Russian

Op.Dr. İrfan Tarhan Hasta Görüşleri

Anasayfa Op.Dr. İrfan Tarhan Hasta Görüşleri

Op.Dr. İrfan Tarhan Hasta Görüşleri

 • Öznur GÜL Güleryüzü, içten ve samimi tutumuyla aileden gibi hissettiren istediğimiz zaman kendisine ulaşabildiğimiz doktorumuzdur kendisi. Gebeliğimi sakin ve huzurlu geçirmemi sağlayıp oğlumuzu sağlıkla kucağımıza verdiğiniz için eşim ve ben size minnettarız. Her şey için tekrar çook teşekkürler.
 • Berna GÜÇÜK Eşimde 10 cm kist çıkması üzerine eski doktorumuzun panik halindeki tavırları olumsuz yorumları üzerine eşimin psikolojisi bozuldu ve doktorumuzu değiştirmeye karar verdik, İrfan Beyle tanıştık. İnanılmaz bir insan, iletişimi çok kuvvetli, pozitif, eşimi ameliyata almadan önce olumlu konuşarak açıklamaları ile rahatlattı. Kisti kapalı ameliyatla aldı. Ve az önce bebeğimizin ilk Kalp atışlarını dinledik. Tanıştığımız günden bu yana her şey çok güzel gidiyor. Çok mutluyuz. İrfan Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.
 • Esma KESKİN Öncelikle doktorum bana telefon kadar yakın ve telefondaki enerjisi bile yüzümü güldürmeye yetiyor. Her soruma sabırla cevap veren içten ve samimi… Şimdiye kadar tanıdığım en yardımsever doktor diyebilirim kendisi için, her zaman iyi yerleri hakettiğini düşünüyorum. Evlat sahibi olmak isteyen herkes mutlaka ona başvurmalı. 5 senedir Fransa’da gitmediğim doktor kalmadı ne yazık ki hiç bir sonuç bulamadım artık umudum tükenmişti, ta ki İrfan Bey’i görene kadar Allaha şükürler olsun beni hayallerime kavuşturdu.
 • Necla Yıldırım İrfan Bey tanıdığım en iyi jinekolog doktorlardan biridir Bana sorulduğunda hiç düşünmeden tavsiye edebilirim. İşinin ehli ve yenilikçi bir doktor
 • Pınar Yavuz İrfan Bey cana yakın, samimi ve insanı rahatlatan bir doktor. Size bir doktor gibi değil, arkadaş gibi yaklaşıyor.
 • Fatma Dönmez hem kişiliği hem de mesleki bilgisi ile mükemmel bir doktor. Gönül rahatlığı ile kendinizi onun uzman ellerine teslim edebilirsiniz.
 • Seda Yıldırım Tanıdığım en güler yüzlü ve profesyonel kadın doğum doktoru, tedavi sürecinde her türlü sorumu cevaplayıp süreci olabildiğince kolay geçirmemi sağladı. Doğru teşhis ve tedavi yaklaşımı sayesinde çok kısa zamanda sağlığıma kavuştum. Doktorum iyi ki varsınız
 • Nursel Kocaman Ben çok şanslıyım ki İrfan beyle tanıştım ve şuan gebeliğimin 10. haftasındayım. Bu kısa süre zarfında hep yanımızdaydı ve inşallah hamileliğimin geri kalan süresinde de
  ilgi ve alakasıyla hep yanımızda olacak. 7/24 arayıp ulaşabileceğiniz tek doktor. İyi ki tanımışım iyi ki var.
 • Gülçin Akış Polikistikover sorunu yaşıyordum. İrfan Bey, iki aylık bir tedavi ile hamile kalmamı sağladı, üstelik tamamen doğal olarak ve tek bir çatlama iğnesiyle. Kendisine güvenim sonsuz. Her sorunuza her aramanıza ayrıntılı olarak cevap verir ve güvende hissetmenizi sağlar. Çok çok teşekkür ediyorum kendisine.
 • Özlem Gündüz İrfan hocam nasıl anlatıyım sizi ben gerçekten yaşadığımız bütün kötü iyi süreç boyunca benimleydiniz. Önce Allah’ım sonra size güvenimle hamile kaldım. Sabırla beni dinlemeniz gece gündüz telefonunuzu hemen açmanız bu süreçte bana sabırlı olmayı öğretmeniz. Doktor gibi değil aile içinden biri gibi davranmanız benim gibi huysuz heyecanlı hastayı bile dizginlemeniz gerçekten çok teşekkür ederim. Hocam size iyi ki varsınız. Hocam kesinlikle buradan herkese tavsiye ediyorum İrfan hocamı. gönül rahatlığıyla kapısını çalın elinden gelenin fazlasını sizlere sunar.
 • Eda Koçak Yaşadığım bu süreçte İrfan hocamla ilerlediğim için çok mutluyum mesleki başarısı ve rahatlatıcı kişiliği ile çok rahat bir hamilelik dönemi yaşıyorum ve her geçen gün ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlıyorum iyi ki varsınız hocam siz hep bizlerle olun
 • Yurdagül Yiğit Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir doktor. İyi ki varsınız…
 • Erkan Gülmez Eşimi tedavisi için İrfan hoca’yı önermişlerdi. Gittiğimiz için çok şanslıyız. İlgisi ve alakası gayet iyi bir hoca. Tedavisi boyunca her an ilgilendi ve bizim yanımızda oldu. Teşekkür ederiz.

Sizin Görüşünüz

irfan tarhan facebook