Vajen Estetiği

Anasayfa Vajen Estetiği
» VAJEN ESTETİĞİ

HEMEN RANDEVU AL

Vajen Estetiği

Vajen estetiği , Vücudumuzdaki herhangi bir yerinden olduğu gibi dış genital organlarımızdan da hoşnut olmayabiliriz. Ayrıca vajinal doğum sonrasında vajen dokularında genişlemeye bağlı olarak cinsel yaşamda sorunlar olabilir. Doğum sonrası vajende esnemeler ve kesi yerinde (epizyotomi) iyileşme problemleri olabilir.  Vajende doğuştan küçük dudaklarda (labia minora) şekil bozukluğu, asimetri, irilik olabilir.

Vajen estetiği hem doğuştan hem de doğum ile oluşmuş sorunların giderilmesinde hastanın fiziksel ve psikolojik olarak daha iyi olmasına yardımcı olacaktır.

Vajinal Estetik Nedir?

Vajinal estetik vajen dış görünüşünün istenilen şekilde değiştirilerek daha fonksiyonel hale getirilmesidir. Vajen şekli ve görünüşündeki memnuniyetsizliklerin giderilmesi ile cinsel yaşamdan daha iyi sonuç alınması vajinal estetik yapmaktaki en önemli sebeptir. En sık yapılan labioplasti ve vajinal daraltma (vajinal sıkılaştırma) operasyonlarıdır.

Vajinal estetik ameliyatları her yıl yaklaşık %30 oranlarında artmaktadır. Çoğu ameliyat tıbbı bir gereklilik olmaksızın estetik sebepler ve cinsel fonksiyon nedeniyle yapılmakta.

vajen estetiği ankara

irfan tarhan facebook